Lars Lerin grafiskt blad

Lars Lerin grafiskt blad
Lars Lerin grafiskt blad
Lars Lerin grafiskt blad
Lars Lerin grafiskt blad

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): Fyren, signerad och daterad L Lerin 94, träsnitt, 16,5x23,5, rammått 35,5x40 cm

170153

2013-02-17