Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RING, 18 k vitguld, smaragd bekransad med 18 briljanter ca 0,03 ct/st, Karin Torndahl, Stockholm 1980, årsstämpel otydlig, ringstorlek ca 18,5 mm
Smaragd med smärre nagg och repor
170156
2013-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här