Lars Lerin träsnitt
2013-02-17
170157
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LERIN, Lars (född 1954): Familjen, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 22,5x14,5 cm, rammått 52,5x37,5 cm