Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
UHRDIN, Sam (1886-1964): Interiör med flickor vid härden, signerad och daterad Sam Uhrdin -43, olja på duk, 73x92 cm
Ställvisa krackeleringar
170159
2013-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här