Bokhylla 1940/50-tal

Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal
Bokhylla 1940/50-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BOKHYLLA, mahogny, 1940/50-tal, höjd 78, 120x30 cm, nyckel finns

Bruksslitage.

170173

2013-02-23