Bo Yson Sjöberg oljemålning

Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SJÖBERG, Bo Yson (1915-1994): "Vid Klara sjö", signerad BYS, olja på pannå, 24x28 cm

170179

2013-02-17