Carl Otto Hulten litografi

Carl Otto Hulten litografi
Carl Otto Hulten litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, signerad CO Hultén, färglitografi, 40x58 cm, med dedikation "Till Alva från CO 27/7 1956"

170184

2013-02-17