Harald Klinkowström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Skator i snön, signerad och daterad H Klinckowström -42, olja på pannå, 38x46 cm

170188

2013-02-17