Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Skator i snön, signerad och daterad H Klinckowström -42, olja på pannå, 38x46 cm
170188
2013-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här