Virginia Larsson akvarell

Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

LARSSON, Virginia (1844-1893): Mor med barn, signerad Virginia Larsson Rom, akvarell, 47x38 cm

170195

2013-02-17