Carl Magnus Lindqvist

Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977) (2): Vinterlandskap, signerade och daterade C.M. Lindqvist 1917, blandteknik, 26x49 cm vardera

170199

2013-02-17