Pierre Tal-Coat litografi

Pierre Tal-Coat litografi
Pierre Tal-Coat litografi
Pierre Tal-Coat litografi
Pierre Tal-Coat litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAL-COAT, Pierre (Frankrike 1905-1985): Komposition, signerad TC, litografi, 38x27,5 cm

170203

2013-02-17