Raoul Ubac färglitografi

Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UBAC, Raoul (1910-1985): Komposition, signerad R. Ubac i trycket, färglitografi, 37x27,5 cm

170210

2013-02-17