Tom Bogaard oljemålning

Tom Bogaard oljemålning
Tom Bogaard oljemålning
Tom Bogaard oljemålning
Tom Bogaard oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

BOGAARD, Tom ( född 1968): "The dead marabou stork", signerad och daterad Bogaard 2000, olja på duk, kontursågad spännram 98x71 cm

PROVENIENS: Vinst i SAK lotteri 2001, vinst nummer 13

Smärre märken

170211

2013-02-18