Ragnar Johnasson oljemålning
2013-02-17
170212
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Motiv från Funäsdalen, monogramsignerad RJ, olja på duk, 32x81 cm