Grafiska blad Petter Pettersson samt Roy Friberg
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAFISKA BLAD (2 st) "Gårdvaren" samt komposition, signerade och daterade Petter Pettersson 1979 samt RF -84 (Roy Friberg), träsnitt samt färglitografi, numrerade 11/200 samt 12/145, 40x56 respektive 44x58 cm
170226
2013-02-18