Grafiska blad Petter Pettersson samt Roy Friberg

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

GRAFISKA BLAD (2 st) "Gårdvaren" samt komposition, signerade och daterade Petter Pettersson 1979 samt RF -84 (Roy Friberg), träsnitt samt färglitografi, numrerade 11/200 samt 12/145, 40x56 respektive 44x58 cm

170226

2013-02-18