Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BAND. De gömda orden. Stockholm 1836. Brokadband med pärlbroderier, har tillhört Emil Gemzell (1847-99), hovpredikant hos Oscar II.
Proveniens: Familjen Gemzell
Några småskador
170248
2013-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här