Axel Sjöberg oljemålning

Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Fruktträd på Svartsjölandet, signerad och daterad Axel Sjöberg 39, olja på duk, 85x115 cm

170279

2013-02-18