Sunol Alvar litografi

Sunol Alvar litografi
Sunol Alvar litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALVAR, Sunol (född 1935): Komposition med fiol, signerad Alvar, numrerad I /LX, färglitografi med prägling, 63x44 cm

170280

2013-02-18