Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd 19 cm

Lagningar

170287

2013-02-17