Elba Damast blandteknik
Valmis
2013-02-18
170291
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
DAMAST, Elba (1944-2005): Komposition, signerad och daterad Elba Damast 84, blandteknik på papper, 105x74 cm