Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMAST, Elba (1944-2005): Komposition, signerad och daterad Elba Damast 84, blandteknik på papper, 105x74 cm
170291
2013-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här