Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
KATANA, mei, 16/1700-tal, nagasa 72 cm, röd lacksaya
Zustandsbeschreibung
Slitage, kompletterad
170295
2013-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner