Brita Hildingson olja

Brita Hildingson olja
Brita Hildingson olja
Brita Hildingson olja
Brita Hildingson olja

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDINGSON, Brita (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Brita Hildingson -87, olja på duk, 133x105 cm

170308

2013-02-18