Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, med skiva och stenliknande konstmassa, rokokostil, förgyllt underrede, höjd 42, 102x102 cm
Smärre skador
170339
2013-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här