Oidentifierad konstnär akvarell
2013-02-18
170350
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, riddare till häst, akvarell, otydligt signerad, 50x42 cm