Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖHLUND, Bertil (född 1923): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund 1956, olja på duk, 98x61 cm

170360

2013-02-18