Takarmatur metall och glas

Takarmatur metall och glas
Takarmatur metall och glas

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 3-armad, 1920/30-tal, förgylld metall och frostade glaskupor, höjd ca 74 cm

170368

2013-02-23