Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
FÄLLBORD, Mälardalen, av Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836), signerat AI ROSENDAHL ARBOGA, fanerat med alrot, bonad fot, höjd 74, diameter 99
Mindre lagningar
170379
2013-02-22