Fällbord Mälardalen av Anders Jacob Rosendahl

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, av Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836), signerat AI ROSENDAHL ARBOGA, fanerat med alrot, bonad fot, höjd 74, diameter 99

Mindre lagningar

170379

2013-02-22