Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MÅLKÄRL, tenn, senbarock, stämplade Melchior Beck 1744 (mästare i Stockholm 1693-1747), höjd 20 cm
Mindre bucklor
170385
2013-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här