Vitrinskåp i furu
Vollendet
2013-02-24
170386
| Höchstes Gebot | 13 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-tal, furu, höjd 204, 160x51 cm
Slitage