Meret Oppenheim offsetlitografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OPPENHEIM, Meret (1913-1985): Pelztasse (d´Après la Photo de Man Ray 1936), signerad och numrerad Meret Oppenheim 1971, 83/190, färgoffsetlitografi,
I. 39 x 61 cm, bladstorlek 54x76,5 cm, oramad
Hanteringsveck, skador
170389
2013-02-18