Gösta Almgren G E A marmor

Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor
Gösta Almgren G E A marmor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALMGREN, Gösta Eugén (1888-1954): Flickansikte, monogramsignerad och daterad G.E.A. 1917, marmor, höjd ca 32 cm

170412

2013-02-19