Soffbord/matbord 1960-tal

Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal
Soffbord/matbord 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal, etikettmärkt EM-Bordet, teak, soffbordets mått höjd 57, 120x51, matbordets mått höjd 70, 102x70 cm

Ytskador

170436

2013-02-25