Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Sydländsk stadsvy med figurer, signerad Axel Olson, 146/360, färglitografi, 50x34 cm

170460

2013-02-19