Grafiskt verk kopparstick

Grafiskt verk kopparstick
Grafiskt verk kopparstick

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALLORI, Alessandro (1535-1607) kopia efter, Caesar i Egypten, etsning, 56x61 cm

Smärre skador

170468

2013-02-19