Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLAESSON, Stig (1928-2008): Utsikt över Slussen, signerad Stig Claesson, numrerad 46/100, färglitografi, 41x55 cm
170473
2013-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här