Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAESSON, Stig (1928-2008): Utsikt över Slussen, signerad Stig Claesson, numrerad 46/100, färglitografi, 41x55 cm

170473

2013-02-19