Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002) Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -44, olja på pannå, 39x49 cm
170476
2013-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här