Konrad Ekdahl olja

Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002) Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -44, olja på pannå, 39x49 cm

170476

2013-02-20