Naemi Eriksson olja

Naemi Eriksson olja
Naemi Eriksson olja
Naemi Eriksson olja
Naemi Eriksson olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Näckrosor, signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 46x55 cm

Zustandsbeschreibung

170478

2013-02-21