Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Näckrosor, signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 46x55 cm
Zustandsbeschreibung
170478
2013-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner