Sengustaviansk sekretär fanerad mahogny
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SEKRETÄR, med kalkstensskiva, sengustavianskt Stockholmsarbete, fanérad med mahogny samt med mässingsbeslag, höjd 126, 111x51 cm, nycklar finns
Skador och lagningar, tre lådor kompletterade
170483
2013-02-25