Sengustaviansk sekretär fanerad mahogny

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SEKRETÄR, med kalkstensskiva, sengustavianskt Stockholmsarbete, fanérad med mahogny samt med mässingsbeslag, höjd 126, 111x51 cm, nycklar finns

Skador och lagningar, tre lådor kompletterade

170483

2013-02-25