Tändstickaskhållare silver

Tändstickaskhållare silver
Tändstickaskhållare silver
Tändstickaskhållare silver
Tändstickaskhållare silver
Tändstickaskhållare silver
Tändstickaskhållare silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TÄNDSTICKSASKHÅLLARE, 11+2 st, silver, GAB resp WAB, varierande årsstämplar mestadel 1940-tal, vikt ca 197 g

Med gravyr

170492

2013-02-19