E Micheew oljemålning

E Micheew oljemålning
E Micheew oljemålning
E Micheew oljemålning
E Micheew oljemålning
E Micheew oljemålning
E Micheew oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHEEW, Elena (1899-1972): Tärna, signerad och daterad E Micheew -48, olja på duk, 98x66 cm

170495

2013-02-19