Insjölandskap i månsken oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap i månsken, otydligt signerad Hirsch? daterad -82, olja på duk, 66x112 cm

Färgbortfall, krackeleringar, lagning

170496

2013-02-19