Fat 1700/1800-tal

Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal
Fat 1700/1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, 1700/1800-tal, troligen Holland, fajans, diameter 35,5 cm

Skador och lagningar samt nagg

170514

2013-02-19