Georg Arsenius oljemålning

Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARSENIUS, George (1855-1908): Sadlad skimmel, signerad och daterad G. Arsenius Chantilly 1887, olja på duk, 55x38 cm

170522

2013-02-21