Samekniv nålhus pilspetsar

Samekniv nålhus pilspetsar
Samekniv nålhus pilspetsar
Samekniv nålhus pilspetsar
Samekniv nålhus pilspetsar
Samekniv nålhus pilspetsar
Samekniv nålhus pilspetsar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMEKNIV, NÅLHUS, daterade 1915, PILSPETSAR, 2 st, flinta, med mera

Skador

170529

2013-02-19