Olle Krantz olja

Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): Droskan, signerad, olja på duk, 89x80 cm

170535

2013-02-22