Konrad Ekdahl olja
2013-02-22
170542
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 39x49 cm