Konrad Ekdahl olja

Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja
Konrad Ekdahl olja

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm

170543

2013-02-23