Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSTWALD, Kerstin (född 1936): Komposition, monogramsignerad och daterad KO 84, olja på duk, 95x145 cm
Ytskador (rispor)
170553
2013-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här