Kerstin Ostwald olja

Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSTWALD, Kerstin (född 1936): Komposition, monogramsignerad och daterad KO 84, olja på duk, 95x145 cm

Ytskador (rispor)

170553

2013-02-20